O nas

Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej.

Naszą działalność skupiamy na terenie Krakowa i okolicach. Usługi wykonujemy głównie u Klienta.

Korzystamy z wysokiej jakości urządzeń firmy Karcher. Stosujemy skuteczne, bezpieczne, atestowane środki czystości, dzięki czemu możemy oferować usługi najwyższej jakości. Regularne pranie dywanów, wykładzin i tapicerek jest gwarantem utrzymania pomieszczeń w czystości, a także uwalnia je od kurzu, alergenów, roztoczy, sierści i innych brudów.

Pranie ekstrakcyjne jest najlepszym sposobem na usunięcie zabrudzeń znajdujących się w włóknach dywanu czy tkaninie tapicerki. Inne metody czyszczenia służą jedynie odświeżeniu powierzchni. Gromadzący się brud i tworzące się plamy wymagają zastosowania specjalistycznych środków czyszczących, które zostają wypłukane z tkaniny na ostatnim etapie prania. Detergent jest rozpuszczalnikiem dla brudu. Pranie ekstrakcyjne polega na rozpuszczeniu brudu i odessaniu go specjalną dyszą. Używamy tylko najlepszych dostępnych na rynku środków czystości.

Skutecznie usuwamy plamy i zabrudzenia z włókien tkaniny, a także likwidujemy przykre zapachy oraz zacieki, które są typową pozostałością po próbach samodzielnego czyszczenia.

Zadbaj o komfort swojego z życia. Pozwól nam uwolnić Twoje dywany i wykładziny od brudu. Pozwól nam sprawić, by Twoje wypoczynki zyskały czystość i świeżość. Czuj się komfortowo w swoim samochodzie. Naszym celem jest czystość, naszym celem jest Twoje zadowolenie!

Jeśli zapach jest silny, prosimy o informację przed wykonaniem usługi. Zrobimy wszystko by się go pozbyć. Wypierzemy też materac, wózek dziecięcy, legowisko dla psa…

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Bo czystość to komfort! Bo czystość to zdrowie!

Wszelkie prawa zastrzeżone.